29 listopada 2016

Członkowie SU

L.p Nazwisko i imię Klasa Sekcja
1. Biała Gabriela IA artystyczna
2. Bogucka Sylwia IA organizacyjna
3. Buczyńska Magdalena IA organizacyjna
4. Drągowska Katarzyna IA dekoratorska
5. Godlewska Weronika IA organizacyjna
6. Grabowska Julia IA artystyczna
7. Joubar Saosan IA publicystyczna
8. Korszlak Wiktoria IA radiowęzeł
9. Kozak Weronika IA artystyczna
10. Maciągowska Kinga IA fotograficzna
11. Mioduszewska Klaudia IA dekoratorska
12. Mruszczyk Wiktoria IA publicystyczna
13. Nowak Bartłomiaj IA radiowęzeł, medialna
14. Pukmiel Faustyna IA fotograficzna
15. Roszkowska Wiktoria IA dekoratorska
16. Smyk Agnieszka IA fotograficzna
17. Terepko Kinga IA artystyczna
18. Tymińska Paulina IA dekoratorska
19. Jabłońska Izabela IB fotograficzna
20. Kalinowska Dominika IB radiowęzeł
21. Krajewska Weronika IB organizacyjna
22. Kućmierowska Anna IB radiowęzeł
23. Ostrowska Monika IB organizacyjna, artystyczna
24. Puchalska Natalia IB organizacyjna – I przewodnicząca
25. Saniewska Gabriela IB organizacyjna
26. Szymoniak Sylwia IB organizacyjna
27. Choińska Dominika IC organizacyjna, artystyczna
28. Ciemniewska Maja IC dekoratorska
29. Grodzka Anna IC organizacyjna
30. Grzeszczuk Klaudia IC organizacyjna, artystyczna
31. Kaczyńska Magdalena IC organizacyjna, artystyczna
32. Krajewska Sylwia IC organizacyjna, artystyczna
33. Kulesza Izabela IC organizacyjna
34. Lubowicka Aleksandra IC organizacyjna
35. Mioduszewska Agnieszka IC dekoratorska
36. Motybel Anna IC dekoratorska
37. Mocarska Natalia IC organizacyjna
38. Murawska Łucja IC organizacyjna
39. Rzońca Marzena IC organizacyjna, artystyczna
40. Zaleska Marzena IC organizacyjna, artystyczna
41. Biała Weronika IC dekoratorska
42. Dąbrowska Ewelina IC dekoratorska
43. Bogucki Jakub ID techniczna
44. Budziszewska Milena ID fotograficzna
45. Czajkowski Przemysław ID techniczna
46. Dąbrowska Dominika ID dekoratorska
47. Gąsowska Klaudia ID dekoratorska
48. Jabłonowska Dominika ID dekoratorska
49. Kaczyńska Emilia ID fotograficzna
50. Kaczyński Aleksander ID techniczna
51. Kruszewska Klaudia ID dekoratorska
52. Kulesza Adrian ID radiowęzeł
53. Moczydłowska Karolina ID dekoratorska
54. Zaremba Weronika ID dekoratorska
55. Ogrodnik Marcin IIA artystyczna
56. Kulik Natalia IIA organizacyjna
57. Różańska Anna IIA organizacyjna
58. Skorupska Natalia IIA organizacyjna
59. Wiśniewska Kamila IIA artystyczna
60. Bajkowska Sylwia IIA organizacyjna
61. Gołaszewska Aleksandra IIA organizacyjna
62. Sienicka Izabela IIA organizacyjna
63. Moczydłowski Grzegorz IIB artystyczna, radiowęzeł – przewodniczący
64. Wasilewski Konrad Józef IIB medialna
65. Zawistowski Mateusz IIB medialna – przewodniczący
66. Mężyńska Gabriela IIB organizacyjna
67. Bauer Weronika IIB organizacyjna
68. Mioduszewski Mateusz IIB Przewodniczący SU
69. Niemyjski Patryk IIB techniczna – przewodniczący
70. Ożarowska Gabriela IIB publicystyczna – przewodnicząca
71. Roszkowski Szymon IIB techniczna
72. Sakowicz Ernest IIB techniczna
73. Sienicka Martyna IIB organizacyjna
74. Strzeszewska Ewelina IIB organizacyjna
75. Uszyńska Magdalena IIB organizacyjna
76. Wojtkowska Klara IIB organizacyjna
77. Konrad Korzątkowski IIB Zastępca Przewodniczącego SU
78. Wyszyńska Martyna IIB artystyczna – z-ca przewodniczącej
79. Zawistowska Magdalena IIB artystyczna – przewodnicząca
80. Dominiak Karolina IIB organizacyjna, artystyczna
81. Choińska Weronika cA IIC organizacyjna
82. Choińska Weronika cM IIC organizacyjna
83. Czarnowska Weronika IIC organizacyjna
84. Dąbrowska Edyta IIC Sekretarz SU
85. Dembek Magda IIC organizacyjna
86. Dmochowska Aleksandra IIC muzyczna
87. Gołaszewska Aleksandra IIC organizacyjna
88. Jabłońska Marta IIC dekoratorska – II przewodnicząca
89. Krajewska Angelika IIC organizacyjna
90. Krakówka Weronika IIC dekoratorska – I przewodnicząca
91. Krasowska Małgorzata IIC organizacyjna
92. Kućmierowska Gabriela IIC organizacyjna
93. Kulik Paulina IIC organizacyjna – II przewodnicząca
94. Mierzwińska Natalia IIC organizacyjna
95. Ostrowska Weronika IIC muzyczna
96. Płońska Joanna Wiktoria IIC fotograficzna – przewodnicząca
97. Podbielska Magdalena IIC organizacyjna
98. Podbielska Monika IIC organizacyjna
99. Sokołowska Victoria IIC organizacyjna
100. Terlikowska Karolina IIC organizacyjna
101. Grodzka Małgorzata IID dekoratorska
102. Łojek Agnieszka IID organizacyjna
103. Targońska Agnieszka IID organizacyjna
104. Wojtkowski Daniel IID techniczna, artystyczna
105. Gołaszewski Krzysztof IID techniczna, artystyczna
106. Gawęda Weronika IID dekoratorska
107. Gołaszewska Julia IID organizacyjna